Solvyl Hair

Ze względu na postępowanie biznesowe Lavylites nasza współpraca zakończyła się!

Nasz nowy, niezawodny partner: „Harmonia i równowaga


Solvyl Hair

Szampon odżywiający do włosów i skóry głowy.

solvyl hair lavylites Kompleksowy, zawierający zioła, orzeźwiający szampon do pielęgnacji ciężko zniszczonych włosów i skóry głowy

Solvyl Hair

Składniki: AQUA ALCOHOL,POTASSIUM COCOATE,GLYCERIN,POTASSIUM RICINOLEATE,ASCORBIC ACID,CHAMOMILLA RECUTITA EXTRACT,CITRIC ACID,POTASSIUM LANOLATE,POTASSIUM JOJOBATE,TOCOPHEROL,CITRUS GRANDIS SEED EXTRACT,SALVIA OFFICINALIS LEAF EXTRACT,POTASSIUM CITRAT. CPNP:1461342

Sposób użycia: Należy równomiernie nałóżyć produkt na wilgotne włosy, a następnie spłukać dużą ilością wody.
Ostrzeżenia: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Nie wprowadzać do oczu! Chronić przed wysoką temperaturą, mrozem i światłem słonecznym!

Kompleksowy, zawierający zioła, orzeźwiający szampon do pielęgnacji ciężko zniszczonych włosów i skóry głowy. NanoEfektor zawarty w preparacie dociera szybko i głęboko do głębszych warstw skóry głowy i włosów. Szczególnie polecamy do pielęgnacji skóry włosów i głowy, która jest narażona na szkody miejskiego otoczenia.

Solvyl Hair Lavylites produkty: 200 ml

Cena dla Solvyl Hair : 23 €

Zakup w oficjalnym webshopie Lavylites »»»

solvyl hair lavylites

Kosmetyki Lavylites nie są lekiem i nie zastępują leczenia. Nasze artykuły mają charakter informacyjny, nie mogą dać wyczerpującej odpowiedzi na każdą konkretną dolegliwość czy chorobę! Nie mogą zastąpić bezpośredniej konsultacji z lekarzem i przeprowadzenia badań. Przedstawione tu produkty każdy stosuje na własną odpowiedzialność jako proces uzupełniający.
Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblr

Comments are closed.