Lavyl Genie Spirit

Ze względu na postępowanie biznesowe Lavylites nasza współpraca zakończyła się!

Nasz nowy, niezawodny partner: „Harmonia i równowaga


Lavyl Genie Spirit

Nowość w skali światowej! Pierwszy kosmetyk z pierwotną siłą

lavyl genie spirit polska

Lavyl Genie Spirit

 Wraz z Lavyl Genie Spirit narodziło się dzieło, które zwiększa naszą wewnętrzną harmonię, jednocześnie otwierając się na nieskończone możliwości w nas. Niezrównany efekt aury i kosmetyk.

 Działanie niepsychoaktywnej Cannabis Sativa jest w trakcie dogłębnych badań..

Organizm ludzki sam wytwarza cząsteczki zwane endokannabinoidami, które mają uderzająco podobną strukturę do związków występujących w konopiach indyjskich. Mamy również receptory dla tych cząsteczek w prawie każdej tkance naszego ciała. Powstały system ma do odegrania bardzo ważną rolę w utrzymaniu naszej ogólnej równowagi. Reguluje nasze samopoczucie, nastrój, apetyt, sen, poziom hormonów i czas reakcji naszego układu odpornościowego. Został zaprojektowany, aby pomóc utrzymać wewnętrzną równowagę nawet w trakcie zmian zewnętrznych.

Z liści konopi można wyekstrahować kilka składników. Stworzyliśmy specjalną mieszankę, która została włączona do naszej matrycy składników aktywnych, typowej dla produktów Lavyl. Efektem tego wieloletniego rozwoju jest Lavyl Genie Spirit. Ta kreacja jest wrażliwym systemem, w którym wszystkie składniki wspierają się nawzajem, a ich połączone działanie wykracza daleko poza zwykłe zastosowania oleju z nasion konopi.

Lavyl Genie Spirit: 150 ml

Cena dla Lavyl Genie Spirit : 117,81 €

Zakup w oficjalnym webshopie Lavylites »»»

Lavyl Genie Spirit

Kosmetyki Lavylites nie są lekiem i nie zastępują leczenia. Nasze artykuły mają charakter informacyjny, nie mogą dać wyczerpującej odpowiedzi na każdą konkretną dolegliwość czy chorobę! Nie mogą zastąpić bezpośredniej konsultacji z lekarzem i przeprowadzenia badań. Przedstawione tu produkty każdy stosuje na własną odpowiedzialność jako proces uzupełniający.
Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblr

Comments are closed.