A Lavylites

Ze względu na postępowanie biznesowe Lavylites nasza współpraca zakończyła się!

Nasz nowy, niezawodny partner: „Harmonia i równowaga


LAVYLITES produkty

WĘGIERSKI produkt High-Tech, już o dziesięcioletniej przeszłości.

Właśnie dziesięć lat temu uznany w międzynarodowych kręgach naukowiec nanotechnologii Tibor Jakabovics chemik, farmaceuta rozpoczął badania naukowe nad takim środkiem, który uniemożliwiłby odrzut przeszczepów wprowadzonych z powodu dużej utraty i zniszczenia skóry.

Podczas badań nad tym środkiem odkrył zjawisko, które wykroczyło daleko poza obszar pierwotnych badań. Odkrył nosiciela wielkości nano (10 do potęgi minus dziewięć, taka odległość jak w spirali DNA pomiędzy dwoma punktami), w konstrukcji którego umieścił więcej niż 100 energii kompleksowych materiałów śladowych.

Komórki wiedzą, co jest im potrzebne, i wezmą to sobie z tego szwedzkiego stołu i w wyniku tego ich działanie stanie lepsze. Organizm nie musi być przedawkowany i obarczony środkami syntetycznymi. Poza tym środek dostanie się tam, gdzie jest potrzebny, ponieważ w postaci sprayu może być rozpylony na odpowiednim miejscu. Nie musi przedostawać się przez układ pokarmowy i układ krążenia. Jako siły napędowej używa znajdujących się w organizmie wolnych rodników i bardzo szybko przedostaje się przez ciało. Potrzebuje 30 sekund, by przedostać się z zewnętrznej powierzchni ramienia do szpiku kości.

Nie ma skutków ubocznych, w ciągu 72 godzin zostaje wydalone z organizmu to, co nie zostało zużyte. Nie koliduje z innymi lekarstwami lub leczniczymi metodami.

Z procesu technologicznego Lavylites zostały usunięte wszystkie środki mające szkodliwe oddziaływanie na środowisko.

Podstawowe składniki są bardzo dokładnie ręcznie dobierane, i poddawane badaniom kontrolnym przy pomocy najnowocześniejszych metod. Nie używa się środków chemicznych ani składników pochodzenia zwierzęcego.

Koncepcja produktów LAVYLITES:

Stworzenie środka o szerokim spektrum oddziaływania i zastosowania, który zarówno w procesie technologicznym jak i ekstremalnej sile oddziaływania radykalnie zrywa ze znanymi już odmianami.

Podtrzymuje i uzupełnia nasze produkty przeznaczone do ogólnoustrojowych (internal) zabiegów.

Stworzony kompleks posiadający szczególne właściwości, jest nowością na skalę światową.

Lavylites – Tibor Jakabovics – Lavyl Auricum skin conditioner spray

Autoryzowany Dostawca Lavylites Central Europe

 Lavylites tibor jakabovics

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblr

Comments are closed.