Lavyl Astria

Ze względu na postępowanie biznesowe Lavylites nasza współpraca zakończyła się!

Nasz nowy, niezawodny partner: „Harmonia i równowaga


Lavyl Astria – zapobiegający i łagodzący rozstępy

Spray odżywiający skórę, zapobiegający i łagodzący rozstępy. Jego skuteczność potwierdza również niezależne badanie.

Lavyl Astria zapobiegający i łagodzący rozstępy

Lavyl Astria

Przy szybkim wzroście lub utracie wagi, tkanka łączna pod skórą nie jest w stanie zmienić się w takim samym stopniu, jak sama skóra. Zdarza się, że tkanka ta pęka, a na skórze pojawiają się smugi dylatacyjne, zwane rozstępami.

Lavylites Spray ujędrniający skórę, Lavyl Astria nadaje się zarówno do zapobiegania rozstępom, jak i do korekcji i blaknięcia już powstałych pasm. Z jego pomocą poprawa widoczna jest już po kilku tygodniach.

Unikalny skład: Lavyl Astria odżywia, nawilża i uelastycznia skórę nawet w jej głębokich warstwach. Pomagają w tym ważne naturalne składniki, takie jak oleje wyciskane z różnych ziół i odżywcze masła roślinne. Wszystko to odgrywa ważną rolę w odżywianiu skóry i poprawianiu jej elastyczności. A dobrze skomponowany efekt składników jest kompletny i wyjątkowy dzięki mistrzowskiej esencji Lavyl.

Sprawdzone: w 2021 roku Instytut J. S. Hamiltona przeprowadził 28-dniowy test z udziałem kobiet w różnym wieku i o różnym typie skóry, które stosowały Lavyl Astria przez cztery tygodnie. Badanie instrumentalne potwierdziło, że rozmiar pasków dylatacyjnych znacznie się zmniejszył w tym czasie. Żadna z kobiet nie doświadczyła skutków ubocznych, nawet jeśli miała wrażliwą skórę. (Oficjalny dokument testowy Hamiltona jest dostępny tu http://lavylites.com/documents/lavyl_astria_hamilton.pdf)

Sposób użycia: Spryskiwać 4-5 razy dziennie 1-3 rozpyleniami na oczyszczoną powierzchnię skóry. Nie spryskiwać w okolicach oczu! Przechowywać w chłodnym miejscu, chronić przed światłem, z dala od ciepła i źródeł ognia! Trzymać z dala od dzieci!

Składniki: Aqua, wyciąg z Mentha piperita, woda z kwiatów Lavandula angustifolia, wyciąg z Rosmarinus officinalis, olej rycynowy Peg-35, olej z Lavandula angustifolia, wyciąg z owoców Citrus medica vulgaris, octan tokoferolu, lecytyna, olejek z Mentha piperita, palmitynian retinylu, ekstrakt z owoców Ribes rubrum, Linalool. Limonen, olej z kwiatów Chamomilla recutita (matricaria), masło z nasion kakaowca Theobroma, masło Butyrospermum parkii (masłosz Parka), hialuronian sodu, olejek ze skórki Citrus aurantium dulcis, olejek z liści eukaliptusa globulus, olej z nasion Ricinus communis, olej z owoców Litsea cubeba, olej Rosmarinus officnifinalis olejek z liści, olejek z liści Cananga odorata, olejek z liści Melissa officinalis, cytral, geraniol, cytronelol, farnezol

Cena dla Lavyl Astria : 117,81 € 150ml

Zakup w oficjalnym webshopie Lavylites »»»

Lavyl Astria

Kosmetyki Lavylites nie są lekiem i nie zastępują leczenia. Nasze artykuły mają charakter informacyjny, nie mogą dać wyczerpującej odpowiedzi na każdą konkretną dolegliwość czy chorobę! Nie mogą zastąpić bezpośredniej konsultacji z lekarzem i przeprowadzenia badań. Przedstawione tu produkty każdy stosuje na własną odpowiedzialność jako proces uzupełniający.
Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblr

Comments are closed.