LaVylo krem

Ze względu na postępowanie biznesowe Lavylites nasza współpraca zakończyła się!

Nasz nowy, niezawodny partner: „Harmonia i równowaga


LaVylo – warga krem

lavylo krem do ust warga krem polska

LaVylo warga krem

Balsam do warg Lavylo teraz także postaci kremu.
Tubki 15 ml zostały zaprojektowane specjalnie tak, aby ułatwić łatwiejsze nanoszenie na wargi, korzystanie z nich jest proste i higieniczne. Z kremu można korzystać bez zdejmowania rękawiczek: krem ochronny do pielęgnacji wrażliwej skóry warg Lavylo można nanieść jednym krótkim ruchem, np. w czasie jazdy na nartach. W jednym opakowaniu znajduje się 5 tubek balsamu.

Sposób użycia: Używać do pielęgnacji wysuszonych ust. Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, chronić przed bezpośrenim nasłonecznieniem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie używać preparatu w razie uczulenia na którykolwiek jego składnik.

Lavylo warga krem: 5X15ml

Cena dla Lavyo lipbalm tube: 49,53 €
Opakowanie zawiera 5 sztuk LaVylo krem do ust.

Zakup w oficjalnym webshopie Lavylites »»»

lavylo warga krem cena zakup kupować efekt przydzielony

Kosmetyki Lavylites nie są lekiem i nie zastępują leczenia. Nasze artykuły mają charakter informacyjny, nie mogą dać wyczerpującej odpowiedzi na każdą konkretną dolegliwość czy chorobę! Nie mogą zastąpić bezpośredniej konsultacji z lekarzem i przeprowadzenia badań. Przedstawione tu produkty każdy stosuje na własną odpowiedzialność jako proces uzupełniający.
Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblr

Comments are closed.