Lavyguard Bubble

Ze względu na postępowanie biznesowe Lavylites nasza współpraca zakończyła się!

Nasz nowy, niezawodny partner: „Harmonia i równowaga


Lavyguard Bubble

Lavyguard Bubble Mydło w płynie do pielęgnacji skóry

Lavyguard Bubble Mydło w płynie do pielęgnacji skóry

Lavyguard Bubble Mydło

Mydło w płynie Lavyguard Bubble łączy w sobie złożone dobroczynne działanie mistrzowskiej esencji z serii Lavyl z odpowiedzią na zwiększone potrzeby higieniczne dnia codziennego. Ten delikatny środek do mycia rąk skutecznie przyczynia się do zwalczania patogenów. Nie wysusza, ale odżywia i chroni skórę dłoni, tworząc na niej kosmetyczną warstwę ochronną.

Podczas mycia rąk należy rozprowadzić krem Lavyguard Bubble na całej powierzchni dłoni, palców i grzbietu dłoni, spienić, pocierać przez co najmniej 20 sekund, a następnie spłukać letnią wodą.

Unikać kontaktu z oczami! Przechowywać w chłodnym miejscu, chronić przed światłem, z dala od ciepła i źródeł zapłonu! Trzymać z dala od dzieci!

Skład:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Lavandula officinalis flower/extract, Citrus medica vulgaris peel oil, Sodium Benzoate, Tocopheryl acetate, Lecithin, Retinyl palmitate, Argan oil, Lactic acid, Citrus aurantium dulcis peel oil, Eucalyptus globulus leaf oil, Ricinus communis seed oil, Litsea cubeba fruit oil, Rosmarinus officinalis leaf oil, Melaleuca alternifolia leaf oil, Cananga odorata leaf oil, Melissa officinalis leaf oil

Lavyguard Bubble 200 ml

Cena dla Lavyguard Bubble : 26,68 €

Zakup w oficjalnym webshopie Lavylites »»»

Lavyl Baby krem

Kosmetyki Lavylites nie są lekiem i nie zastępują leczenia. Nasze artykuły mają charakter informacyjny, nie mogą dać wyczerpującej odpowiedzi na każdą konkretną dolegliwość czy chorobę! Nie mogą zastąpić bezpośredniej konsultacji z lekarzem i przeprowadzenia badań. Przedstawione tu produkty każdy stosuje na własną odpowiedzialność jako proces uzupełniający. 
Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblr

Comments are closed.