Lavyl Hair

Ze względu na postępowanie biznesowe Lavylites nasza współpraca zakończyła się!

Nasz nowy, niezawodny partner: „Harmonia i równowaga


Lavyl Hair

Szampon odżywiający do włosów i skóry głowy.

lavyl hair Kompleksowy, zawierający zioła, orzeźwiający szampon do włosów i skóry głowy

Lavyl Hair

Lavyl Hair Składniki: AQUA, ALCOHOL,POTASSIUM COCOATE, GLYCERIN, POTASSIUM RICINOLEATE, ASCORBIC ACID, ARCTIUM MAJUS EXTRACT, CITRIC ACID, POTASSIUM LANOLATE, POTASSIUM JOJOBATE, TOCOPHEROL, CITRUS GRANDIS SEED EXTRACT, URTICA DIOICA EXTRACT, POTASSIUM CITRAT. – CPNP:1461207

Lavyl Sposób użycia: Należy równomiernie nałóżyć produkt na wilgotne włosy, a następnie spłuć dużą ilością wody.
Ostrzeżenia: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Nie wprowadzać do oczu! Chronić przed gorącem, mrozem i światłem słonecznym!

Podtrzymuje pracę cebulek włosów, naczyń włoskowatych oplatających powierzchnię skóry głowy, narządów słuchu, wzroku i węchu. Z całym spokojem możemy używać dotychczas stosowanego szamponu. Co tydzień lub co 10 dni należy natrzeć wilgotne włosy/ skórę głowy i na 3-4 minuty zakręcić w ręcznik, po czym spłukać. Kompleksowy szampon do włosów i skóry głowy. Odżywiający, naturalny, zawierający zioła.

Lavyl Hair: 200 ml

Cena dla Lavyl Hair : 23 €

Zakup w oficjalnym webshopie Lavylites »»»

Lavyl hair Auricum sensitive cena zakup kupować efekt przydzielony

Kosmetyki Lavylites nie są lekiem i nie zastępują leczenia. Nasze artykuły mają charakter informacyjny, nie mogą dać wyczerpującej odpowiedzi na każdą konkretną dolegliwość czy chorobę! Nie mogą zastąpić bezpośredniej konsultacji z lekarzem i przeprowadzenia badań. Przedstawione tu produkty każdy stosuje na własną odpowiedzialność jako proces uzupełniający. 

 

Facebooktwittergoogle_pluslinkedintumblr

Comments are closed.